październik 1

Ważna informacja!

W związku z brakiem bezpośredniego kontaktu z Rodzicami w minionym roku szkolnym spowodowanym pandemią, ponownie wznawiamy zbiórkę.

Drodzy Rodzice! Zwracamy się do Państwa uprzejmie z prośbą o wsparcie finansowe z przeznaczeniem na renowację sztandaru, który jest dla całej naszej społeczności ogromnie ważnym symbolem. Przypomina nam historię i tradycję naszego kraju oraz uświetnia najważniejsze uroczystości szkolne i pozaszkolne. Liczymy na Państwa hojność, wierząc, że umożliwi nam ona zrealizowanie zamierzonej inicjatywy i będzie wkładem w rozwój i edukację Waszych dzieci oraz przyszłych pokoleń. Dobrowolne wpłaty mogą składać Państwo w sekretariacie lub u wychowawcy klasy.

Ponadto zachęcamy także Państwa do wpłaty na Komitet Rodzicielski, która wynosi 50,00 od rodziny na rok.

Dyrektor Szkoły i Grono Pedagogiczne