luty 24

Kolejne cele zdobywamy pod nowym sztandarem!

271646590_313059604118922_6570909806059658204_nSzanowni Rodzice, kolejny raz zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc finansową na pokrycie kosztów związanych z wykonaniem Sztandaru, drzewca z głowicą, szarf odznaczeniowych (4 szt.), rękawiczek (3 pary) i oryginalnego pokrowca. Pod „skrzydłami” nowego Sztandaru będą się kształcić i wychowywać kolejne pokolenia naszej Małej Ojczyzny.   Całkowita kwota wykonania sztandaru wraz z akcesoriami wynosi 6 500, 00 zł, dotychczasowe wpłaty pokrywają ponad 50 % wartości.

Bardzo dziękuję za hojne wsparcie i proszę, w miarę Państwa możliwości, o dalszą pomoc w sfinalizowaniu tak szczytnego celu.

Jadwiga Baran – Stożek, dyrektor

luty 24

XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”

Tegoroczna edycja konkursu organizowanego przez KRUS jest pod hasłem: „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”.

Cele konkursu:
a) promowanie wśród uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego;
b) popularyzowanie Wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat. Continue reading