kwiecień 11

Warsztaty – wiosenne kwiaty

IMG_2239Chcąc wyjść naprzeciw tradycji, 10.04.2014r., w naszej szkole, odbyły się warsztaty robienia kwiatów wiosennych z bibuły, pod kierunkiem p. K. Wojtyczki i p. N. Kuziel. Na to spotkanie przybyły zarówno matki, jak i ich dzieci. Zainteresowanie tematem było duże. Pani dyrektor Jadwiga Baran-Stożek sponsorowała materiały potrzebne do wykonania kwiatów. Uczestnicy podążając za wskazówkami prowadzących (precyzyjne wycinanie, skręcanie, zwijanie, rolowanie, sklejanie) zdobyli  umiejętność  tworzenia krokusów, kwiatów jabłoni, narcyzów. Nagrodą za trud wykonanej pracy były cieszące oko przepiękne zwiastuny wiosny, które posłużą jako ozdoba niedzielnych palm. Poczucie humoru i ogromne zaangażowanie sprawiły, że warsztaty upłynęły w miłej atmosferze. Uczestnicy zarażeni pasją prowadzących pań poprosili o zorganizowanie kolejnych warsztatów o podobnej tematyce.

red. K. Wojtyczka

Posted 11 kwietnia 2014 by Natalia in category Bez kategorii