Październik 9

Udział w projekcie „Już pływam”

schwimmflossen-800pxW bieżącym roku szkolnym 18 uczniów z naszej Szkoły bierze udział w projekcie pn. „Już pływam”. Jest on przeznaczony dla dzieci klas młodszych, nie umiejących pływać. Projekt współfinansuje Wojewódzki Urząd Marszałkowski w Krakowie.
Zajęcia odbywają się przez 10 kolejnych sobót po 2 godziny. W ramach projektu uczniowie mają zapewniony dojazd na pływalnię w Myślenicach oraz objęte są fachową opieką instruktora nauki pływania. Projekt ma na celu przede wszystkim nabycie przez najmłodszych podstawowych umiejętności pływackich, wzrost bezpieczeństwa poprzez edukację w zakresie bezpiecznego korzystania z akwenów wodnych, jak i poprawę kondycji i podniesienie ogólnej sprawności fizycznej uczniów.

red. Natalia Kuziel

 


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 9 października 2017 by Natalia in category Uncategorized