Czerwiec 25

Rozdanie nagród w konkursie „Bezpiecznie na wsi mamy, upadkom zapobiegamy”

Piątkowy ranek, 15.06., był dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Józefa w Lubomierzu niezwykle radosny. Szczęście malowało się szczególnie na twarzach uczniów, biorących udział w powiatowym konkursie plastycznym „Bezpiecznie na wsi mamy, upadkom zapobiegamy”, za sprawą nagród jakie otrzymali z rąk przedstawicieli KRUS-u z Limanowej, którzy przyjechali po raz kolejny do lubomierskiej jedynki. Przywieźli mnóstwo nagród, ponieważ wielu naszych artystów stanęło spisało się na medal. W kategorii klas I-III Maciej Obajtek zajął I miejsce, a uczennice: Martyna Kuczaj, Ewelina Wojtyczka otrzymały wyróżnienie. W kategorii klas starszych całe powiatowe podium jest nasze, ponieważ I miejsce zdobyła Patrycja Zasadni, II-Kamil Kowalczyk, a III Mateusz Palac. Wyróżniono Martynę Wojciarczyk, Milenę Kuczaj, Agatę Kaim i Annę Starmach. Pozostali otrzymali drobne upominki. Fundatorem wspaniałych nagród, które bardzo ucieszyły dzieci, był przede wszystkim Bank Spółdzielczy w Limanowej. Kolejną niespodzianką, jaką przygotowali Panowie z KRUS-u była wizyta Straży Pożarnej, której przedstawiciele pokazali uczniom, jak należy zachować się podczas wypadku i w jaki sposób udzielać pierwszej pomocy poszkodowanemu. Dzięki udziałowi w konkursie uczniowie nie tylko rozwinęli swoje zdolności plastyczno-techniczne, ale wiedzą jakie zagrożenia mogą ich spotkać na wsi i jak należy im zapobiegać. Cieszymy się z kolejnych sukcesów naszych podopiecznych. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym. Brawo my!

red. Katarzyna Wojtyczka


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 25 czerwca 2018 by Natalia in category Uncategorized