Czerwiec 25

Osiągnięcia naszych uczniów w konkursach pozaszkolnych

Imię, nazwisko i klasa Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego Nazwa konkursu Osiągnięcia ucznia (finalista, laureat) lub inne Etap
Magdalena Kapłoniak kl. VII
Wiktoria Kuczaj kl. II
 

Katarzyna Wojtyczka

Ogólnopolski konkurs plast. „Anioł bożonarodzeniowy” Wyróżnienie

 

 

Ogólnopol.
Kamil Kowalczyk kl. VI
Maciej Kapłoniak kl.III
Góralskie cytanie– Gminny Konkurs czytelniczy II m.

Bilet do etapu
wojewódzkiego

 
Emilia Natanek kl. II
Julia Ogiela kl. VII
Plastyczny Bilet do etapu wojewódzkiego
wyróżnienie
Gminny

 

Patrycja Zasadni kl. VII
Mateusz Palac kl. V
Kamil Kowalczyk kl. VI
Martyna Wojciarczyk kl. VI
Milena Kuczaj kl. VI
Anna Starmach kl. IV
Martyna Kuczaj kl. III b
Ewelina Wojtyczka III a
Maciej Obajtek kl. III a
Bezpiecznie na wsi mamy, upadkom zapobiegamy I
III
II
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Powiat
Magdalena Kapłoniak kl. VII
Julia Ogiela kl. VII
XXI Dziecięcy Festiwal Kolędowy „Kolędować każdy może”. Wyróżnienie  
Uczniowie klas III-VII „Pastuszkowie z gwiazdą” Gminne przesłuchania grup kolędniczych

Powiatowy Przegląd Kolędniczy

Ogólnopolskie Pastuszkowe Kolędowanie

 

I
II
II

 

Gminny

 

 

Ogólnopol.

Milena Kuczaj kl. VI
Kamil Kowalczyk kl. VI
Patryk Kacik kl. VI
Daniel Cebula kl. VI
Paweł Baran kl. VI
Katarzyna Starmach kl. VI
Martyna Wojciarczyk kl.VI
Aleksandra Szczepaniak kl. VI
Natalia Wąchała kl. VI
Małgorzata Złydach kl. VI
Grażyna Dawiec Ogólnopolska olimpiada z przyrody „Olimpus”  

 

 

Laureaci

 

 

Ogólnopol.
Jakub Opyd

 

 

 

Grażyna Kołodziejczyk Ogólnopolski Konkurs Logicznego

Myślenia

„Łamigłówki bystrej główki”

Laureat

 

III

Ogólnopol.

 

Gminny

Bartosz Kacik Grażyna Dawiec Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia Laureat Ogólnopol.
Manuel Potaczek kl. III b
Elżbieta Złydach kl. III b
Bartosz Kacik kl. III b
Roksana Dawiec kl. III b
Kamil Wojtyczka kl. III b
Arkadiusz Zasadni kl. III a
Grażyna Dawiec Dyktando nie tylko dla mistrzów. Miejsce 9
Miejsce 9
Miejsce 12
Miejsce 13
Miejsce 14
Miejsce 14
Ogólnopol.
Mariusz Wąchała kl. IV
Amelia Jurkowska kl. V
Jakub Opyd kl. IIIa
Ewa Drabik Ogólnopolski konkurs matematyczny „Kangur” Wyróżnienie
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Ogólnopol.
Julia Ogiela kl. VII
Aleksandra Kowalczyk kl. VII
Piotr Kowalczyk kl. VII
Piotr Kaim kl. VII
Paweł Baran kl. VI
s. E. Ciebiera Konkurs Biblijny „Ewangelia św. Jana”   Etap rejonowy
Wiktoria Kuczaj kl. II
Oskar Cebula kl. I
Anna Dawiec kl. I
Emilia Wąchała kl. I
D. Węgielska Konkurs piosenki angielskiej I zespołowo Gminny
Dziewczęta kl. IV-VII J. Nachman Mini piłka nożna
Unihokej
Unihokej
Halowa piłka nożna
Mini piłka ręczna
Mini piłka ręczna
Mini siatkówka
I
I
III
II
III
I
II
Gminny
Gminny
Gminny
Gminny
Gminny
Chłopcy   kl. IV-VII J. Nachman Mini piłka nożna
Unihokej
Halowa piłka nożna
Piłka ręczna
Mini siatkówka
Mini piłka nożna
V
III
V
III
III
V
Gminny
Gminny
Gminny
Gminny
Gminny
Gminny

 


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 25 czerwca 2018 by Natalia in category Uncategorized