Czerwiec 26

Informacja dotyczaca podręczników na rok szkolny 2018/2019

Uczniowie klas I, II, III, IV, V, VI, VII i VIII otrzymają podręczniki wieloletnie w ramach dotacji MEN.
Podręczniki dla dzieci z oddziałów przedszkolnych 0 „A” i 0 „B” będą zamawiane przez nauczycieli prowadzących we wrześniu. Jednocześnie przypominamy, aby Rodzice NIE KUPOWALI dla dzieci z oddziałów przedszkolnych wyprawki szkolnej (tj. kredek, bloków, zeszytów itp.), ponieważ będzie ona zakupiona przez nauczycieli wychowawców. Szczegółowe informacje zostaną przekazane Rodzicom na pierwszym spotkaniu.

Szkolny zestaw programów nauczania i podręczników przeznaczonych do kształcenia ogólnego w Szkole Podstawowej nr 1 im św. Józefa w Lubomierzu na rok szkolny 2018/2019

Podręczniki i programy 2018_2019


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 26 czerwca 2018 by Natalia in category Uncategorized