październik 1

Akcja charytatywna „Zaczarowany ołówek”

valessiobrito-Coloured-PencilsJeśli myślisz, że masz niewiele – pomyśl o tych, którzy nie mają nic.  Jeśli dostaną szkolne przybory być może będą mogli pójść szkoły i nauczyć się pisać. Może obudzą się w nich marzenia i będą mogli wyrwać się z biedy, w której żyją. Edukacja to najlepszy sposób aby zmienić ich przyszłość. Na świecie 120 milionów dzieci nie chodzi do szkoły.

Zbieramy:
Wszelkie pomoce i przybory szkolne: ołówki, długopisy, kredki, temperówki, gumki, bloki rysunkowe, ale także piórniki, plecaki i kredę (bez zeszytów, farb i plasteliny).

Co zrobimy z Waszymi przyborami?
Poślemy je w najodleglejsze miejsca, aby mogły ucieszyć wiele dzieci. Z przyborów będą się cieszyć dzieci w Afganistanie, Papui Nowej Gwinei, Kamerunie, Czadzie i Republice Środkowej Afryki.

Uwaga!
Przybory zbieramy do 15 października. Prosimy wszystkich o włączenie się do akcji.

Posted 1 października 2018 by Natalia in category Uncategorized