listopad 14

Wyniki konkursu „Polska – moja Ojczyzna”

W dniu 9 listopada podczas uroczystego apelu został podsumowany konkurs biblioteczny, którego tegoroczne hasło brzmiało: „Polska – moja Ojczyzna”. Miał on na celu upamiętnienie 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę oraz promocję patriotycznych postaw wśród naszych uczniów. W poszczególnych kategoriach wiekowych uczestnicy mierzyli się z wykonaniem prac plastycznych, recytacją wybranego wiersza o tematyce patriotycznej lub tworzeniem własnych wierszy. Wśród wszystkich zgłoszeń zostali wyłonieni następujący zwycięzcy:

Kl. 0 – konkurs plastyczny:

I miejsce: Justynka Kolibabka.

Kl. I-III – konkurs recytatorski :

I miejsce w kl. I: Milena Kołodziejczyk
I miejsce w kl. II: Anna Dawiec
I miejsce w kl. III: Emilia Natanek

Kl. IV-V – konkurs plastyczny:

W tej kategorii nie zostały przyznane żadne nagrody.

Kl. VI-VIII – konkurs literacki:

I miejsce – Kamil Kowalczyk, kl. VII

Wszystkie zgłoszone prace zostały umieszczone na gazetce szkolnej, w głównym korytarzu budynku naszej szkoły. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

red. Paulina Bielin

Posted 14 listopada 2018 by Natalia in category Uncategorized