Styczeń 30

Spotkania, które owocują przyjaźnią

MargoninSzkoła Podstawowa nr 1 im. św. Józefa w Lubomierzu gościła podczas ferii dzieci i młodzież wraz z opiekunami z Margonina. Zimowisko, które  trwało od 12 do 18 stycznia 2019 r. zorganizowano na bazie wypoczynkowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Józefa w Lubomierzu. Do Gminy Mszana Dolna przyjechało 32 uczniów i 4 opiekunów z zaprzyjaźnionego Zespołu Szkół w Margoninie. Czekały tu na nich bardzo dobre warunki lokalowe. Zamienione w przytulne pokoje sale lekcyjne i domowa atmosfera wpływały pozytywnie na samopoczucie gości i komfort wypoczynku. Wspaniała zimowa aura, obfitość śniegu i mróz dodatkowo uatrakcyjniły pobyt naszym gościom.

Czytaj dalej


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 30 stycznia 2019 by Natalia in category Uncategorized