Luty 18

Bal karnawałowo-walentynkowy

20190214_110933Świetny humor i fantazyjne, bajkowe stroje to podstawa każdego udanego balu karnawałowego. Nie zabrakło ich również na balu w naszej szkole, który miał miejsce 14 lutego 2019 r. Najpierw bawili się najmłodsi, więc sala gimnastyczna zmieniła się w kolorową, zaczarowaną krainę , którą odwiedzili: piraci, królowie, policjanci, strażacy , kotki, tygryski oraz wróżki i księżniczki. Potem przyszedł czas na dyskotekę dla starszych uczniów, podczas której czekała na nich miła niespodzianka – poczta walentynkowa. Emocji nie brakowało, a o dobrą zabawę dla wszystkich i „małych i dużych” postarali się animatorzy z teatru „Bazyl”, którzy przygotowali przeróżne konkursy i zabawy taneczne. Dzięki nim uśmiech nie znikał z twarzy uczestników balu, a porywająca do tańca muzyka zachęcała do kolejnych wyzwań. W przerwie czekał na uczniów pyszny, słodki poczęstunek. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości i wrażeń naszym wychowankom, co widać na załączonych zdjęciach.

red. Dorota Węgielska

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 18 lutego 2019 by Natalia in category Uncategorized