Luty 20

Spotkanie z Wawelkiem

IMG_099515 lutego 2019 roku na stoku narciarskim „Lubomierz Ski” odbyły się zawody dla dzieci w ramach ogólnopolskiej akcji informacyjno – edukacyjnej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”. Turniej składał się z trzech części – teoretycznej (krzyżówka z wiedzy o zasadach bezpiecznego zachowania na stoku) oraz sprawnościowej (rzut piłką do celu), a na zakończenie zadawano pytanie konkursowe. Nagrody w postaci kasków przekazało Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz gry edukacyjne z Europe Direct w Krakowie. Dodatkowo Urząd Gminy Mszana Dolna oraz Bank Spółdzielczy w Mszanie Dolnej przekazał dzieciom biorącym udział w konkursie puchary oraz upominki. Wyłoniono zwycięzców w trzech kategoriach. Współorganizatorami imprezy byli: Ośrodek Narciarski „Lubomierz Ski”, Gmina Mszana Dolna,  Bank Spółdzielczy w Mszanie Dolnej,  Europe Direct w Krakowie oraz Wawel.

W kategorii uczniów do lat 7 pierwsze miejsca zdobyli uczniowie naszej szkoły: Julia Wojtyczka oraz Bartłomiej Kubik uczniowie klasy I. Gratulujemy zwycięzcom!

 red. Grażyna Dawiec

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 20 lutego 2019 by Natalia in category Uncategorized