Kwiecień 8

Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

5 kwietnia 2019 r. na terenie Komendy Powiatowej PSP w Limanowej przeprowadzono eliminacje powiatowe XLII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej – ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”. Organizatorem turnieju był Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP wraz z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej i Starostwem Powiatowym w Limanowej.

W eliminacjach wziął udział uczeń kl. VI Piotr Kaleta, któremu do osiągnięcia tytułu laureata zabrakło tylko kilku punktów. Wszyscy laureaci i uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe, które wręczali: dh. Grzegorz Janczy Prezes Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Limanowej, dh.  Kazimierz Czyrnek, członek Prezydium  Oddziału Wojewódzkiego ZOSP PR w Krakowie i Wiceprezes Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Limanowej, mł. Bryg. Wojciech Frączek Komendant Powiatowy PSP w Limanowej oraz Wojciech Włodarczyk członek Zarządu Powiatu Limanowskiego.
(więcej  informacji na 
http://www.kppsplimanowa.pl)

red. Grażyna Kołodziejczyk


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 8 kwietnia 2019 by Natalia in category Uncategorized