Maj 20

Ważna informacja – konsultacje dla ósmoklasistów!

uwagaOd 25 maja umożliwiamy konsultacje dla uczniów klasy 8. Przy organizacji konsultacji szkoła uwzględnia wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia. Zajęcia odbywałyby się w kilkuosobowych grupach i na początku objęłyby przedmioty egzaminacyjne: język polski, matematykę oraz język angielski. Bardzo prosimy Rodziców, aby przez dziennik elektroniczny zgłosili chęć uczestnictwa swoich dzieci w konsultacjach u wychowawcy klasy 8. Informacja jest niezbędna, by można było przygotować harmonogram zajęć i podzielić uczniów na grupy. O szczegółach związanych z organizacją konsultacji będziemy informować na bieżąco.

red. Małgorzata Kawecka


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 20 maja 2020 by Natalia in category Uncategorized