październik 16

Naszym Nauczycielom…

??????????Dnia 13.10.2014r. w naszej szkole odbyło się przedstawienie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. To niezwykły dzień dla naszych wychowawców i nauczycieli. To właśnie oni pomagają nam rozwijać wiedzę i różne umiejętności. Dlatego więc w podzięce za ten trud, troski i ogromną cierpliwość uczniowie Samorządu Uczniowskiego pragnęli zrobić nauczycielom tę wielką przyjemność, którą był piękny, wzruszający występ. Nasze przedstawienie miało żartobliwy charakter. Jedną z scenek, która bardzo nas rozśmieszyła, to powtórka szóstaków przed ich wielkim sprawdzianem. Dowiedzieliśmy się wtedy, że słowo róża pisze się przez „u” i „rz”, a pan Bóg stworzył świat w 40 dni i 40 nocy. Śmiechu było co nie miara. Mniejsze dzieci mimo, że tego nie rozumiały to również śmiały się ze starszymi kolegami. Na koniec po przepięknie wyrecytowanych wierszach dzieci wyśpiewały nauczycielom wzruszające życzenia oraz podarowały im czerwone róże. Nauczyciele byli zachwyceni. Po akademii wróciliśmy wesoło do klas, by kontynuować dalsze zajęcia.

red. Elżbieta Wąchała , Anna Wąchała, Aleksandra Wąchała

Posted 16 października 2014 by Natalia in category Uncategorized