listopad 16

Konkurs Recytatorski

??????????W dniu dzisiejszym, tj.14 listopada 2014 roku, w naszej szkole odbył się Konkurs Recytatorski, w którym wzięli udział uczniowie klas 4-6. Celem konkursu było przybliżenie dzieciom twórczości polskich poetów i popularyzacja poezji o charakterze patriotycznym, w ten sposób pragnęliśmy również nawiązać do obchodzonego w ostatnich dniach Święta Odzyskania Niepodległości.

Uczniowie stanęli na wysokości zadania. Wszyscy uczestnicy Konkursu dostarczyli słuchaczom niezwykłych emocji i doznań estetycznych. Jury miało trudne zadanie do wykonania. Chwile oczekiwania na zwycięzców umilił występ uczennic klasy czwartej, które patriotyczne treści zaprezentowały w formie żołnierskiej piosenki.

A oto wyniki :
Jednogłośnie
I miejsce zajęła uczennica klasy 6 – Aleksandra Wąchała
II miejsce przypadło uczennicy klasy 5- Aleksandrze Dawiec
III miejsce uzyskał uczeń klasy 4 – Kacper Adamczyk

Zwycięzcy otrzymali gromkie brawa oraz nagrody. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom Konkursu Recytatorskiego!

red. Małgorzata Kawecka

Posted 16 listopada 2014 by Natalia in category Uncategorized