grudzień 4

Nowoczesna tradycja

??????????We wtorek (25.11) i środę (26.11) po południu odbyły się warsztaty „Nowoczesna tradycja” dla uczestników kółka „FOLK ART”. Łącząc tradycję z nowoczesnością uczniowie pod okiem swoich opiekunek wykonywali bombki na choinkę, które zawierały elementy regionalne. Z wielkim zaangażowaniem i starannością tworzyli swoje dzieła. Dodatkową mobilizacją były czekające nagrody za najpiękniejsze i najbardziej pomysłowe wytwory. Błyszczące cekinami bombki były tak piękne, że trudno było wybrać najlepsze. Jedna z nich okazała się wyjątkowo ładna i estetyczna. Wykonała ją Natalia Wąchała z kl. III, otrzymując nagrodę specjalną. Nagrodzono także innych twórców w dwóch kategoriach wiekowych z kl. I –III i IV-VI.

Oto zwycięzcy:

Klasa I-III

I miejsce – Amelia Jurkowska, kl. II

II miejsce – Aleksandra Szczepaniak, kl. III

III miejsce – Milena Kuczaj, kl. III

Klasa IV-VI

I miejsce –  Aleksandra Wąchała, kl. VI

II miejsce – Aleksandra Niedojad, kl. VI
Anna Wąchała, kl. V
Elżbieta Wąchała, kl. V
Julia Ogiela, kl. IV
Alicja Kowalczyk, kl. V

III miejsce – Izabela Pajka, kl. V
Mateusz Mucha, kl. V
Kinga Adamczyk, kl. VI
Krzysztof Kowalczyk, kl. V

Pozostali mali artyści otrzymali nagrody pocieszenia. Jednak największą chlubą dla kreatywnych dzieci jest prześliczna choinka szkolna przystrojona wykonanymi przez nich bombkami, zdobiąca wejście naszej szkoły, dzięki czemu wszyscy mogą podziwiać nasze zdolności.

red. Katarzyna Wojtyczka

Posted 4 grudnia 2014 by Natalia in category Uncategorized