grudzień 6

Wizyta Niezwykłego Gościa w naszej szkole

?????????? „Bądź pozdrowiony gościu nasz”… tymi słowami najmłodsze pociechy z naszej szkoły piątego grudnia 2014 roku powitały przybyłego z dalekiej Laponii św. Mikołaja. Dzieci z wielką radością i wzruszeniem recytowały wiersze i śpiewały piosenki przygotowane na tę specjalną okazję. Z niecierpliwością oczekiwały na prezenty, a kiedy Niezwykły Gość podarował je dzieciom, odczytał również tajemniczy list, który – jak się wkrótce okazało – był zaproszeniem dla uczniów klas: pierwszej, drugiej i trzeciej do teatru w Limanowej na ,,Baśnie” H.Ch. Andersena. Żegnając św. Mikołaja, dzieciaki zaprosiły go na następny rok i obiecały być grzeczne oraz dobrze wypełniać swoje obowiązki.

red. Danuta Kowalczyk

Posted 6 grudnia 2014 by Natalia in category Uncategorized