styczeń 31

„Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy….”

100_232029.01.2015 r. ta i inne świąteczne  melodie rozległy się w domu seniora „Pod Jaworzynką”. Pensjonariuszy i pracowników ośrodka odwiedziła grupa małych kolędników ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Józefa w Lubomierzu. Jasełka zostały przygotowane przez uczniów należących do innowacji pedagogicznej „Mały chwat poznaje i chroni świat”. Zaangażowanie dzieci oraz krótka inscenizacja spodobała się seniorom, którzy w tej ciepłej przystani odpoczywają po trudach swojego życia. Małych kolędników nagrodzono nie tylko oklaskami, ale i słodkim poczęstunkiem.
Dziękujemy za serdeczne przyjęcie p. dyrektor G. Dawiec dzięki której mogliśmy nie tylko wystąpić, ale również zwiedzić dom seniora i poznać specyfikę jego pracy.

red. Krystyna Kolawa, Grażyna Kołodziejczyk

Posted 31 stycznia 2015 by Natalia in category Uncategorized