Luty 15

Świetlicowo – KONKURSOWO

Styczeń i luty to miesiące cieszące się ogromną popularnością w zdjecie 27świetlicy szkolnej. Uczniowie należące do Świetlicowej Rodzinki, z wielkim zaangażowaniem, brały udział w konkursach o różnej tematyce. Jako pierwszy zrealizowany został konkurs plastyczny pt.: „Zimowy pejzaż” – praca w grupach. Wystarczyła niebieska kartka, biała kreda by powstały piękne ilustracje przedstawiające obrazy charakterystyczne dla tej pory roku.

Podsumowanie konkursu plastycznego:

I miejsce – Agata Kaim, Weronika Kołodziejczyk, Natalia Złydach
II miejsce- Mateusz Palac, Martyna Wojtyczka, Kacper Wąchała
III miejsce – Łukasz Kaim
Wyróżnienie – Przemek Wojtyczka, Karol Zapała

Kolejne talenty wyłonił konkurs literacki pt.: „Za zimowym oknem”.

Podsumowanie konkursu literackiego:

I miejsce: Martyna Wojtyczka z klas I-III oraz Magdalena Kapłoniak z klas IV-VI
Wyróżnienie: Joanna Palac, Łukasz Kaim, Grzegorz Kaim, Piotr Kaim

Najdłużej oczekiwane były zmagania związane z konkursem ogólnorozwojowym „BIJEMY REKORDY” – jego mottem przewodnim jest pobijanie rekordu w danej konkurencji. Pierwszą z nich było: najdłuższe skakanie na SKAKANCE. Eliminacje były prowadzone na I i II etapie.

Podsumowanie konkursu BIJEMY REKORDY

Klasy I-III

Miejsce I – Martyna Wojciarczyk – najlepszy czas 1 m. 24 s.
Miejsce II – Małgorzata Złydach
Miejsce III – Weronika Kołodziejczyk

Klasy IV-VI

Miejsce I – Katarzyna Baran
Miejsce II – Bartek Wojtyczka
Miejsce III – Gabriela Kowalczyk

Rekordziści zostaną wpisani do SZKOLNEJ KSIĘGI REKORDÓW GUINESSa. Wszystkie dzieci zostały obdarowane nagrodami. GRATULUJE! I zachęcam do brania udziału w konkursach organizowanych przez świetlicę szkolną. Po feriach czekają na Was nowe atrakcje.

red. Dorota Wcisło

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 15 lutego 2015 by Natalia in category Uncategorized