Luty 15

Zabawa karnawałowo-walentynkowa

??????????12 lutego dzieci oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubomierzu poczuły smak karnawałowego szaleństwa, które w tym roku obfitowało różnymi atrakcjami. Dzieci z oddziałów przedszkolnych rozpoczęły świętowanie. Pod czujnym okiem wychowawczyń mogły tańczyć, bawić się. Z kolei klasy I-III jako pierwsze otworzyły POCZTĘ WALENTYNKOWĄ. Każdy mógł ucieszyć się z otrzymanej laurki. Obdarowani największą ilością walentynek: Martyna Wojciarczyk i Kamil Kowalczyk zostali okrzyknięciu królewską parą. Poczynili zaszczyty i zatańczyli dla wszystkich taniec. Różnorodność zabaw: Szalona Łyżka, nauka tańca Swing w uliczce i nagród sprawiła dzieciom wiele radości pozostawiając miłe wspomnienia. Jak to na karnawałowym balu nie mogło zabraknąć ciekawych strojów. Przebierańcy zostali dodatkowo nagrodzeni za pomysłowość i we wspólnym kole zatańczyli do piosenki „Jak nie my to kto”. Nadzór nad prawidłowym przebiegiem zabawy sprawowały: Katarzyna Wojtyczka i Dorota Wcisło. Kwintesencją (dla klas I-III) oraz początkiem (dla klas IV-VI) zabawy było WALENTYNKOWE KARAOKE. Do konkursu zgłosiło się 12 osób. Wyśpiewały przygotowaną przez siebie piosenkę miłosną, do której stworzone były własne akompaniamenty oraz improwizacje ruchowe. Wyniki konkursu:

I miejsce – Magdalena Kapłoniak, Kinga Adamczyk, Patrycja Kołodziejczyk
II miejsce – Julia Ogiela, Aleksandra Kowalczyk
III miejsce – Kamil Kowalczyk – dodatkowe uznanie jury za PRZEBOJOWOŚĆ NA SCENIE
Wyróżnienie: Patrycja Zasadni, Anna Wojtyczka, Maria Ślusarczyk, Kamil Kowalczyk, Krzysztof Kowalczyk, Paweł Kowalczyk.

Uczestnicy otrzymali skromne podarunku, oczywiście symbolizujące Walentynki.

Po udanie przeprowadzonym karaoke, klasy starsze przejęły pałeczkę i rozpoczęły swoją zabawę. Również dla nich zostały przygotowane atrakcje. POCZTA WALENTYNKOWA sprawiła wiele radości i wzbudziła wiele emocji. Dzięki niej można było wyrazić swoją sympatię do koleżanek i kolegów. Każde serduszko z wierszykiem i dedykacją trafiło we właściwe ręce. NAJCIEKAWSZY TANIEC to konkurs, który wyłonił znakomitych tancerzy. Otrzymali oni drobne, walentynkowe upominki – pluszowe serduszka i słodkie serduszka – lizaczki.

Każdy mógł dodatkowo podtrzymać tradycję zjadając przepysznego pączka.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne zabawy!!!

red. Dorota Wcisło

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 15 lutego 2015 by Natalia in category Uncategorized