Luty 12

W karnawale – same bale!

1612987076987Tradycyjnie, ale z zachowaniem reżimu sanitarnego, uczniowie klas młodszych wzięli udział w karnawałowej zabawie. W przygotowanej samodzielnie przez uczniów scenerii, przy skocznej muzyce dzieci bawiły się wspaniale. Najmłodsi nie zawiedli też swej pomysłowości przy doborze strojów, dzięki czemu na balu nie zabrakło księżniczek, rycerzy, piratów, czarodziejek…  

Wspaniała muzyka sprawiła, że bawili się zarówno mali, jak i dorośli. Tanecznymi krokami chwalili się nawet nauczyciele pracujący w naszej szkole.

Fotorelacja karnawałowego przedsięwzięcia została zamieszczona poniżej. Widać na niej, że z każdą chwilą zabawa nabierała tempa i dynamiki.

red. Grażyna Kołodziejczyk

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 12 lutego 2021 by Natalia in category Uncategorized