Czerwiec 15

Wycieczka do Teatru Lalek w Rabce Zdrój

IMG-20210608-WA00408 czerwca oddziały przedszkolne oraz uczniowie klas 1-3 wybrali się wraz z opiekunami na wycieczkę do Teatru Lalek „Rabcio” w Rabce Zdroju. Spektakl poprzedzony był spacerem młodszych dzieci po Parku Zdrojowym, natomiast dzieci starsze udały się na lody. 45 minutowe przedstawienie opowiadało historię bezdomnego, małego chłopca uparcie poszukującego guzika – symbolu szczęścia. Historia kończy się happy endem – Kominiarczyk odnajduje szczęście, ale nie za sprawą guzika tylko ludzi dobrego serca.  Najmłodsi widzowie z zaciekawieniem oglądali aktorów ożywiających lalki grające w spektaklu. Było to ogromne przeżycie szczególnie dla tych którzy po raz pierwszy znaleźli się na widowni prawdziwego teatru. Wrażenia wszystkich widzów były bardzo pozytywne a część z nich już zapowiedziała ponowną wizytę w Teatrze Lalek Rabcio!

red. Katarzyna Murzańska

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 15 czerwca 2021 by Natalia in category Uncategorized