Czerwiec 30

„… ZA ROK, ZA DZIEŃ, ZA CHWILĘ, RAZEM NIE BĘDZIE NAS…”

??????????Szybko płynie czas dopiero było przedszkole, a już czas się pożegnać. Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 to dzień kiedy wszyscy uczniowie żegnają się ze Szkołą na czas wakacji. Dla uczniów klasy VIII jest to ostatni dzień w naszej szkole, gdyż oni wchodzą już w krąg absolwentów. Zamykając pewien etap życia powracają wspomnienia. Pierwsze przyjaźnie, pierwsze rozterki, pierwsze porażki i sukcesy edukacyjne. Porażki, uczyły ich jak walczyć z przeciwnościami, własnymi słabościami i się nie poddawać. Sukcesy utwierdzały w przekonaniu, że wszystko można osiągnąć dzięki wytrwałości i pracy. 

Drodzy Absolwenci!
Wszyscy osiągnęliście sukces. Każdy na miarę swoich możliwości. Macie na koncie wiele wygranych konkursów i zawodów sportowych. Nie sposób ich wymienić, napiszę tylko o ostatnich:

Do stypendium Wójta Gminy Mszana Dolna zostały nominowane: Amelia J., Julia Z. i Martyna W.

Do Złotej Księgi Absolwentów zostało wpisanych pięcioro uczniów: Amelia J., Julia Z., Martyna W., Przemysław W. i Piotr K.

Amelia J. została laureatką konkursu VIII Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii”.

Gratulujemy, cieszymy się z tego, co udało się Wam osiągnąć. Dyrektor i Grono Pedagogiczne życzą Wam kolejnych sukcesów na nowym etapie edukacji. Nigdy nie traćcie nadziei, wierzcie w swoje marzenia i sięgajcie gwiazd! Wszystkim uczniom życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji. Niech te dni będą wypełnione śmiechem, zabawą i wspaniałymi przygodami.

 red. Józefa Nachman

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 30 czerwca 2021 by Natalia in category Uncategorized