listopad 27

Andrzejkowe atrakcje

??????????W święto św. Katarzyny 25 listopada 2015r. w naszej szkole zorganizowano tradycyjne „Andrzejki”. Główną atrakcją w tym dniu był występ teatru lalek „Cinema” z Nowego Sącza. Wystawiono sztukę „Pinokio – chłopiec z drewna”. Postać Pinokia wywarła na widzach duże wrażenie. Chłopiec ten wykonany był z drewna, posiadał ruchome nóżki i rączki, co znakomicie ożywiało przedstawienie. Pozostałe kukiełki były barwnymi, dużymi i pięknie ubranymi lalami z porcelanowymi buziami. Na uwagę zasługiwały oryginalne obrazy, stanowiące bardzo piękne i kolorowe tło. Po przygotowanym dla dzieci posiłku rozpoczęła się zabawa taneczna, wzbogacona wróżbami, przygotowanymi przez wróżki z klasy 4 i 5. Natomiast po zajęciach lekcyjnych swoje atrakcje andrzejkowe z zabawą taneczną mieli uczniowie ze starszych klas.

Posted 27 listopada 2015 by Natalia in category Uncategorized