grudzień 7

Bombka z tradycją

20151202_143704Pierwszego grudnia odbyły się w naszej szkole Warsztaty BOMBKA Z TRADYCJĄ. Na zaproszenie p. K. Wojtyczki i p. D. Wcisło odpowiedziało 16 mam, które z wielkim zapałem i radością wykonywały bombki, twierdząc, że są bezcenne, gdyż w ich wykonanie włożyły swoje serca. Żartując podczas pracy, uczestniczki zastanawiały się, czy rozpoznają misternie wykonane przez siebie ozdoby świąteczne na choinkach podczas Powiatowego Przeglądu Kolędniczego, który odbędzie się w naszej szkole. Nasza propozycja bombek przypadła do gustu wykonującym. Dziękujemy mamom, które chętnie wzięły udział w warsztatach i z zaangażowaniem wykonały bardzo różnorodne, błyszczące i zachwycające bombki.

Mamy obecne na warsztatach:

1. Elżbieta Dawiec
  2. Józefa Palac
  3. Justyna Kowalczyk
  4. Zofia Wojtyczka
  5. Maria Wawrzacz
  6. Alicja Złydaszyk
  7. Maria Pajdzik – Kolibabka
  8. Elżbieta Zapała
  9. Magdalena Obajtek
  10. Lucyna Rucka
  11. Anna Kaim
  12. Anna Wąchała
  13. Danuta Pajka
  14. Katarzyna Zasadni
  15. Irena Nachman
  16. Bożena Potaczek

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę 4 uczennic z klasy VI (Marii Ruckiej, Izabeli Pajki, Gabrysi Kowalczyk, Aleksandry Dawiec), które z własnej inicjatywy zgłosiły się do pomocy podczas tego spotkania.

Dziękujemy również dzieciom z młodszych klas (Krzysztofowi Zapale – kl 0a; Annie Wawrzacz kl. Ib, Bartłomiejowi Złydaszykowi kl. Ib), które wspierały swoje mamy w tworzeniu bombek.

Wspólnie spędzone popołudnie wpłynęło rozwijająco na poszerzanie więzi rodzinnych, gdzie współpraca rodzic – dziecko okazała się bardzo cenna.

red. Katarzyna Wojtyczka, Dorota Wcisło

Posted 7 grudnia 2015 by Natalia in category Uncategorized