grudzień 8

Mikołaj w szkole

??????????Dziś zawitał do wszystkich grzecznych dzieci Święty Mikołaj. Chociaż za oknami brak śniegu, nastrój świąteczny w naszej szkole czuliśmy od samego rana – niewątpliwie to zasługa Świętego Mikołaja, który odwiedził nas, jak co roku szóstego grudnia. Dzieci z „zerówek,” po ciekawym występie przygotowanym przez Panie wychowawczynie, oczekiwały na prezenty. Radość była wielka, bo każde z nich otrzymało piękną paczkę. Wszyscy obdarowani dziękują Świętemu Mikołajowi za upominki. Na zakończenie spotkania, milusińscy pożegnali Świętego Mikołaja słowami – „ Życzymy Ci wszyscy, dużo zdrowia, siły, a za rok przyjeżdżaj, bardzo Cię prosimy”.

red. Danuta Kowalczyk

Posted 8 grudnia 2015 by Natalia in category Uncategorized