luty 27

Zabawę czas zacząć!

IMG_211927.02.2014r. odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowo-walentynkowa. Dzień ten był zaczarowany i magiczny. Najpierw na sali balowej pojawili się młodsi uczniowie. Ich piękne stroje przeniosły wszystkich do baśni, w której spotkać można było wiele księżniczek i książąt, nie brakowało też rycerzy. Pomysłów było wiele. Uczniów zaskoczyli nauczyciele, którzy w swoich kreacjach byli nie do poznania. Natomiast starsza grupa pokazała swoje taneczne umiejętności w rytmach współczesnej muzyki. Chłopcy i dziewczęta tego popołudnia wykazali się kreatywnością, pokazali jak świetnie potrafią się razem bawić. Nikt w tym dniu nie czuł smutku ani przygnębienia. Każdy był potrzebny i niezastąpiony. Obydwie grupy miały oczywiście króla i królową balu, którzy w okazałych koronach przechadzali się wśród tańczących i sprawdzali, czy radosny nastrój wszystkim dopisuje. Gdy brakowało już sił, można było posilić się „małym co nieco” i kontynuować zabawę. Wszystko co dobre szybko się kończy, więc i ten bal miał swój koniec. Wszyscy jednak byli radośni i mimo zmęczenia pełni energii. Dzień ten na pewno na długo pozostanie w ich pamięci.

red. Małgorzata Kawecka

Posted 27 lutego 2014 by Natalia in category Bez kategorii