kwiecień 18

„Zostań mistrzem puzzli”- Turniej Układania Puzzli rozstrzygnięty!!!

received_1183366671675482Turniej przeznaczony był dla wszystkich chętnych uczniów i odbywał się  w ramach zajęć świetlicowych. Organizatorem i pomysłodawcą była p. Ewa Drabik. W turnieju uczestniczyło 52 uczniów z klas 0 – VI. Uczestnicy zmagali się z puzzlami 35-elementowymi. Każdy uczestnik układał ten sam zestaw puzzli. Podczas układania mierzony był czas. Wszyscy uczestnicy turnieju wykazali się ponadprzeciętną koncentracją, koordynacją i spostrzegawczością. Podczas konkursu panowała cisza, skupienie i pełna mobilizacja, co świadczy o wielkim zaangażowaniu uczestników. Najlepsi uczestnicy zostali nagrodzeni.
A oto wyniki:

Grupa młodsza
I miejsce – Martyna Wojtyczka kl. III (czas 3 min 19 s)
II miejsce – Przemek Wojtyczka kl. III (czas 3 min 52 s)
III miejsce – Mateusz Palac kl. III (czas 3 min 55 s)
IV miejsce – Kamil Potaczała kl. II (czas 4 min 31 s)

Grupa starsza
I miejsce – Fatima Karah Moustafa kl. VI (czas 3 min 07 s)
II miejsce – Grzegorz Palac kl. V (czas 4 min 10 s)
III miejsce – Daniel Cebula kl. IV (czas 4 min 19 s)
IV miejsce – Ola Dawiec kl. VI (czas 4 min 38 s)

Wyróżnienie – za odwagę dla najmłodszego uczestnika tj. Justynki Wojtyczki z kl. „0”

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom gratulujemy, byliście wspaniali!! Układanie puzzli to znakomita forma spędzania wolnego czasu. Uczy cierpliwości, skupienia, ćwiczy pamięć wzrokową, wytrwałość oraz  kształtuje umiejętności „zdrowej” rywalizacji. Częste układanie puzzli wpływa na rozwój wyobraźni. Jest to również wspaniała rozrywka dla całej rodziny i alternatywa dla spędzania czasu przed komputerem lub telewizorem.

red. Ewa Drabik

Posted 18 kwietnia 2016 by Natalia in category Uncategorized