wrzesień 15

Udział naszej szkoły w 23 edycji Sprzątania świata – Polska pod hasłem „Podaj dalej…Drugie życie odpadów.”

??????????13 września 2016r. około godziny 9.00 uczniowie z kl. II-VI  wraz z wychowawcami, wyposażeni w worki i rękawice wyruszyli na dokładne sprzątanie naszej okolicy. Wszyscy byli bardzo pochłonięci tym wydarzeniem, dlatego też solidnie go wykonywali. Akcja „Sprzątania świata” była jak zawsze świetną okazją do rozmów o segregacji odpadów, recyklingu i konieczności dbania o Naszą Planetę Ziemię. Wszyscy spisali się na medal. Sprzątanie naszej okolicy przebiegło sprawnie i bez zakłóceń, a w punktach zbiórki śmieci pojawiły się wielkie sterty worków z zebranymi odpadami. Cieszymy się, że w ten sposób mogliśmy pomóc naszej Małej Ojczyźnie.

red. Martyna Wojciarczyk, Emilia Wojtyczka kl. 5

Posted 15 września 2016 by Natalia in category Uncategorized