styczeń 12

XV Przegląd Kolędniczy Dzieci i Młodzieży Gminy Mszana Dolna

677356 stycznia, w śnieżne i mroźne Święto Trzech Króli odbył się w Olszówce XV Przegląd Kolędniczy Dzieci i Młodzieży Gminy Mszana Dolna. Naszą szkołę reprezentowała grupa kolędnicza „Z gwiazdą”, w której skład wchodzili: K. Kowalczyk, M. i M. Kapłoniak, P. Baran, M. Palac, K. i K. Wąchała, K. Zapała, M. Babuśka, P. Wojtyczka. Ubrani w odpowiednie stroje, śpiewając zagórzańskie kolędy i pastorałki, zaprezentowali się bardzo dobrze, otrzymując wyróżnienie. Dziękujemy rodzicom (p. Waldemarowi Wąchale, p. Ewie i p. Józefowi Kowalczykom, p. Agacie i Marianowi Baranom, Pawłowi Kapłoniakowi) za dowóz uczniów do Olszówki i doping podczas występu. Słowa wdzięczności kierujemy także w stronę p. Józefy Palac za pomoc w przygotowaniu elementów strojów.

red. Katarzyna Wojtyczka.

Posted 12 stycznia 2017 by Natalia in category Uncategorized