styczeń 27

Z wizytą w Domu Seniora pod Jaworzynką

???????????????????????????????Dzień Babci i Dziadka to szczególne chwile, w czasie których pamiętamy o naszych seniorach, odwiedzając ich i składając im z głębi serca płynące życzenia…Uczniowie należący do kółka Folk-Art, na których realizowana jest innowacja Moje serce tworzy….postanowili, że obdarują życzeniami i upominkiem nie tylko swoich najbliższych, ale także pensjonariuszy z pobliskiego domu seniora. Własnoręcznie wykonali przepiękne prezenty, które wręczyła seniorom delegacja uczniów: Emilia Wojtyczka, Przemysław Wojtyczka i Martyna Wojtyczka, w sobotę 21. stycznia. Obdarowywani życzeniami i serduszkami babcie i dziadkowie byli mile zaskoczeni. Cieszyli się, że pamiętają o nich nie tylko ich własne wnuczęta, ale również uczniowie, którzy zawsze chętnie ich odwiedzają. Niespodzianka udała się! Kolejny raz uczniowie przekonali się, jak ważna jest pamięć i gest wykonany wobec innych ludzi.

red. Katarzyna Wojtyczka

Posted 27 stycznia 2017 by Natalia in category Uncategorized