styczeń 27

Bezpiecznie na stoku z Inspektorem Wawelkiem

???????????????????????????????25 stycznia 2017 r. dzięki uprzejmości dyrektora stacji narciarskiej SKI Lubomierz p. Piotra Popieli odbyły się  zawody narciarskie  oraz konkurs wiedzy o bezpieczeństwie na stoku. Organizatorzy: Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie, Komenda Powiatowa  Policji w Limanowej, Powiat Limanowski, Wójt Gminy Mszana Dolna oraz Burmistrz Miasta Mszana Dolna wraz z Dyrekcją Ski Lubomierz zapewnili wszystkim chętnym  możliwość bezpiecznego szusowania oraz sposobność  sprawdzenia swojej wiedzy. Uczniowie klas I – III ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubomierzu skorzystali z zaproszenia organizatorów i pod opieką nauczycieli i rodziców wybrali się by spróbować swoich sił.   Jak się okazało, było warto!

Drugie miejsce zajęła ucz. klasy III Weronika Kubik, a miejsce III Mariusz Wąchała również trzecioklasista. Tuż za podium na miejscu IV uplasowała się Ewelina Wojtyczka ucz. kl. II A. Zwycięzcy odebrali nagrody z rąk p. Starosty Jana Puchały. Serdecznie dziękujemy Organizatorom, a w szczególności Dyrekcji Ski Lubomierz za możliwość  zorganizowania zajęć wychowania fizycznego w tak atrakcyjnej formie.

red. Grażyna Dawiec, Krystyna Kolawa

Posted 27 stycznia 2017 by Natalia in category Uncategorized