Wrzesień 6

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

??????????Tegoroczne rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się w poniedziałek 4 września. Zgodnie z wieloletnią tradycją dyrekcja, nauczyciele, uczniowie oraz rodzice uczestniczyli w nabożeństwie celebrowanym przez O. Proboszcza Piotra Głoda. Uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018 dokonała p. dyrektor Jadwiga Baran-Stożek, która serdecznie powitała zebranych. Szczególne słowa zachęty i otuchy, Pani Dyrektor skierowała do uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole. Zapewniła ich, że najbliższe lata spędzone w placówce będą dla nich przyjemnością, a wysiłek włożony w naukę przyniesie im radość i satysfakcję. W dalszej części spotkania inauguracyjnego, uczniowie klas III-VII przedstawili program artystyczny, w którym nie zapomniano, że był taki wrzesień 1939 roku, gdzie dzieci nie mogły pójść do szkoły, i jest taki wrzesień 2017 roku, w którym radośnie rozpoczyna się przygodę z nauką. Po oficjalnych wystąpieniach uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami.

red. Grażyna Kołodziejczyk

Galeria zdjęć

 


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 6 września 2017 by Natalia in category Uncategorized