Wrzesień 27

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

??????????W środę, 20 września 2017r. odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Kilka dni wcześniej kandydaci zostali przedstawieni całej społeczności szkolnej podczas apelu.  Po przeprowadzonej kampanii nadszedł dzień wyborów – uczniowie po oddaniu swoich głosów wrzucali karty do odpowiednio przygotowanej urny, dzięki której każdy głosujący mógł poczuć się jak prawdziwy wyborca! Wyniki wyborów przedstawiają się następująco:

Przewodniczący: Julia Ogiela
Zastępca: Kacper Adamczyk
Sekretarz: Aleksandra Szczepaniak, Kamil Potaczała
Skarbnik: Karol Zapała
Członkowie: Kamil Kowalczyk, Martyna Wojciarczyk, Martyna Wojtyczka, Piotr Kowalczyk, Piotr Kaim, Krzysztof Wójcik, Mateusz Palac, Krzysztof Złydaszyk

Serdecznie gratulujemy!!!

Opiekunami Samorządu Uczniowskiego zostały: p. Grażyna Dawiec i p. Natalia Kuziel.

red. Natalia Kuziel

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 27 września 2017 by Natalia in category Uncategorized