październik 24

„Idźmy naprzód z nadzieją” – wspomnienie o św. Janie Pawle II

???????????????????????????????W tym roku – w całej Polsce Dzień Papieski  obchodziliśmy w niedzielę 8 października 2017r. Z okazji liturgicznego wspomnienia św. Jan Paweł II, które przypada  22 października  – w naszej szkole 20 X 2017 roku – odbył się apel poświęcony św. Janowi Pawłowi II Montaż słowno – muzyczny przygotowali i prezentowali uczniowie klasy VI, a Schola parafialna śpiewała ulubione piosenki o św. Janie Pawle. Akademię pt.:  Idźmy naprzód z nadzieją – obejrzeli Pani Dyrektor, Nauczyciele, Pracownicy i Uczniowie naszej szkoły. W tym dniu odwiedził nas również Ojciec Proboszcz – o. Piotr Głód, który po zakończonym apelu wręczył nagrody za wyróżnione prace Konkursu plastycznego: Wiktorii Kuczaj – kl II i Annie Łagosz – kl IV.

red. s. Elżbieta Ciebiera

Posted 24 października 2017 by Natalia in category Uncategorized