listopad 23

Ciepło Świątecznej Kartki Dobroczynnej

IMG_8118Nie ma na świecie piękniejszego uczucia niż to, które występuje chwilę po tym, jak zrobimy bezinteresownie coś dobrego. Takiego uczucia doświadczyli członkowie Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolnego Koła Wolontariatu biorąc udział w akcji charytatywnej „Świąteczne Kartki Dobroczynne” organizowanej przez Stowarzyszenie Sursum Corda.

Uczniowie pod opieką p. Grażyny Dawiec bardzo chętnie rozprowadzali kartki świąteczne wśród swoich kolegów, znajomych, bliskich. Całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony został na wsparcie osób chorych i niepełnosprawnych, objętych pomocą programu „Na Ratunek”

„Dobroczynna Kartka Świąteczna” to znacznie więcej niż ładny wzór i życzenia, to piękna idea, która niesie dobro. Dobro, którego potrzebują dzieci chore, opuszczone i osierocone. Za każdym razem, gdy ktoś wysyła do swoich znajomych Kartki Dobroczynne, dzieją się dwie dobre rzeczy – ktoś bliski ma dzięki nim chwilę radości, a osoby chore lub niepełnosprawne otrzymują wsparcie. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tą akcję. Zawsze można na Was liczyć!

red. Ewa Drabik

Posted 23 listopada 2017 by Natalia in category Uncategorized