grudzień 5

Ponownie bijemy rekordy!

IMG_3028Czym byłby tydzień w szkole bez zajęć ruchowych? Byłby prawdopodobnie zwykłym, ale nudnym tygodniem. Nasze świetliki uwielbiają ćwiczyć i spędzać czas aktywnie, dlatego też z wielką chęcią uczestniczą w konkursach sprawnościowych. Tym razem na pierwszym planie pojawiła się piłka nożna, stąd też kolejną odsłoną świetlicowego cyklu w biciu rekordów było podbijanie piłki nogą. Uczniowie z klas IV-VII chętnie sprawdzali swoje umiejętności w tym ćwiczeniu. Chłopcy, a także i dziewczęta (!) z wielkim skupieniem próbowali tak żonglować piłką podbijając ją na nodze, aby ta nie spadła na ziemię. Rezultat jest następujący:

Miejsce I: Paweł Baran – 30 odbić
Miejsce II: Krzysztof Wójcik – 24 odbicia
Miejsce III: Miłosz Kliś – 13 odbić

Zwycięzcom gratulujemy! A pozostałym życzymy powodzenia w następnych świetlicowych konkursach.

red. Paulina Bielin

Posted 5 grudnia 2017 by Natalia in category Uncategorized