grudzień 6

Wyniki konkursu recytatorskiego „Brzechwa dzieciom”

IMG_2974Zachęcając dzieci do czytania książek, poezji oraz pobudzając ich aktywność świetlica szkolna tej jesieni zorganizowała konkurs recytatorski pt. „Brzechwa dzieciom”. Wzięli w nim udział uczniowie klas I-VI, którzy w dwóch kategoriach wiekowych „stanęli w szranki” na słowa walcząc o miejsce na podium. Wszyscy bardzo poważnie potraktowali konkurs i sumiennie przygotowali swoje wiersze. Podczas recytacji każdy czarował słowami i zabierał nas w kolorowy i niesamowity świat pełen przygód z utworów Jana Brzechwy.  Komisja Konkursowa w składzie: p. Krystyna Kolawa, p. Grażyna Kołodziejczyk oraz p. Paulina Bielin z przyjemnością obejrzała przygotowane występy. Ocenie podlegał dobór repertuaru, dykcja oraz ogólny wraz artystyczny. Jury nie miało łatwego wyboru, ponieważ każdy z uczestników rzetelnie przygotował się do konkursu. Po burzliwych obradach wyniki są następujące:

Klasy I-III:
Miejsce I: Jakub Opyd oraz Emilia Wąchała

Miejsce II: Anna Dawiec oraz Magdalena Zapała

Klasy IV-VI:
Miejsce I: Martyna Wojtyczka

Miejsce II: Anna Łagosz

Na wszystkich uczestników czekały pamiątkowe dyplomy, a dla zwycięzców także nagrody. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

red. Paulina Bielin

Posted 6 grudnia 2017 by Natalia in category Uncategorized