grudzień 8

Konkurs „MAM TALENT”

??????????W czwartek 30 listopada odbył się pierwszy w historii naszej szkoły konkurs Mam Talent, który zorganizowały p. Anna Babuśka, p. Agnieszka Wąchała, p. Paulina Bielin i p. Katarzyna Wojtyczka. Pomysł na taką formę aktywności zrodził się w głowach naszych uczniów, którzy chętnie zaproponowali taki sposób prezentacji swoich umiejętności oraz rywalizacji o zwycięski tytuł. Tego dnia każdy z uczestników miał swoje „5 minut” sławy. Nad przebiegiem całego konkursu czuwało Jury w składzie: p. Dyrektor Jadwiga Baran-Stożek, p. Małgorzata Kawecka, p. Katarzyna Wojtyczka oraz p. Agnieszka Wąchała, a o sprawy techniczne oraz prowadzenie całego wydarzenia dbały p. Anna Babuśka oraz p. Paulina Bielin. Do konkursu zgłosiło się 11 drużyn, w tym też i osób, które zaprezentowały swoje wyjątkowe talenty oraz pasje. Nasi uczniowie okazali się wyjątkowo uzdolnieni. Czegóż to nie można było zobaczyć i usłyszeć podczas występów! Oprócz talentów wokalnych mieliśmy przyjemność obejrzeć pokaz sztuczek magicznych, tańca, a także gry na instrumentach, takich jak akordeon oraz skrzypce. Każdy z uczestników prześcigał się pomysłowością wykonania, repertuarem, a nawet ciekawym i odpowiednio dobranym strojem. Walka o podium była zacięta i trwała aż do ostatniego wykonawcy. W końcu każdy chciał zająć zaszczytne miejsce w gronie laureatów konkursu. Wrażeniom i emocjom nie było końca, jednak jak wiadomo to co dobre szybko się kończy, tak jak i występy naszych zdolnych uczniów. Jury miało ciężki orzech do zgryzienia, aby wśród tylu wspaniałych uczestników wybrać tych najlepszych. Po burzliwych obradach wyłoniono jednak zwycięzców, a wyniki prezentują się następująco:

W KATEGORII KL. I-III

Miejsce I: Hubert Malarz, kl. IIIB
Miejsce II: Wiktoria Jarosik, Roksana Dawiec, kl. IIIB
Miejsce III: Anna Dawiec, Katarzyna Wojtyczka, Magdalena Zapała, kl. I
Wyróżnienie: Urszula Kolibabka, Grzegorz Młynarczyk, kl. IIIA

W KATEGORII KL. IV-VII

Miejsce I: Julia Złydaszyk, Kl.V
Miejsce II: Kacper Wąchała, kl. V
Miejsce III: Mateusz Palac, kl. V
Wyróżnienie: Julia Ogiela, kl. VII

Wszystkie nagrody, którymi mogą cieszyć się nasi laureaci, zostały zafundowane przez panią Dyrektor Jadwigę Baran-Stożek. Serdecznie gratulujemy wygranym, a także i wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji konkursu Mam Talent. Mamy nadzieję, że z roku na rok uczestników będzie tylko przybywać. W końcu każdy z nas chowa w sobie naprawdę wielkie talenty. Pozwólmy im tylko się ujawnić! Do zobaczenia za rok!

red. Paulina Bielin

Posted 8 grudnia 2017 by Natalia in category Uncategorized