grudzień 14

Marzycielska Poczta

IMG_3056Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubomierzu również chcą pomagać! 6 grudnia świetlicowa rodzinka po raz pierwszy w historii naszej Szkoły wzięła udział w akcji Marzycielskiej Poczty. Od godz. 12:40 na świetlicy powstawały piękne kartki i listy, które trafią do Pawła oraz Wiktorii – dwójki ciężko chorych dzieci. Każdy z uczniów indywidualnie lub w niewielkich grupach tworzył laurki, rysował obrazki oraz pisał pozdrowienia i życzenia, przede wszystkim powrotu do zdrowia.  W końcu każdy gest, choćby ten najmniejszy, zmienia czyjś świat. Więc również i my wzięliśmy udział w zmienianiu świata Pawełka i Wiktorii. Był to nasz pierwszy, ale z pewnością nie ostatni raz! Mamy nadzieję, że nasze kartki i listy wywołają uśmiech na ich twarzach.

red. Paulina Bielin

Posted 14 grudnia 2017 by Natalia in category Uncategorized