grudzień 9

Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole

???????????????????????????????Mikołajki to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. Już pod koniec listopada przedszkolaki przygotowywały się na przyjście wielkiego gościa. Okres świąteczny to czas radości i wielkich marzeń wszystkich dzieci. Tegoroczna nietypowa aura nie zmyliła Świętego Mikołaja. Pomimo braku białego puchu, na uroczystości pojawił się 6 grudnia w naszej szkole długo oczekiwany przez dzieci gość. Dzieci bardzo się ucieszyły z tej niezwykłej wizyty. Podczas spotkania z Mikołajem dzieci z oddziałów przedszkolnych przedstawiły inscenizację pt: „Gdzie zdobyć choinkę dla skrzatów?”. Obecni na uroczystości goście, z zachwytem obserwowali występ przedszkolaków zwłaszcza niezwykłe postacie w które wcieliły się mali przedszkolni „aktorzy”. W tym wyjątkowym dniu śmiechu i radości było wiele. Na twarzach publiczności widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie. Po występach Mikołaj obdarował dzieci wspaniałymi prezentami.

red. Agnieszka Wąchała
Anna Babuśka