styczeń 2

Konkurs „Bombka Bożonarodzeniowa u przedszkolaków”

DSCF0745W czwartek 21 grudnia 2017 r. w oddziałach przedszkolnych gr. 0 „A” i gr. 0 „B”, odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na „Bombkę Bożonarodzeniową”. Konkurs skierowany był do dzieci i rodziców grupy 3-4 latków oraz 5-6 latków. W konkursie wzięło udział łącznie 18 prac. Wszystkie bombki były oryginalne, ciekawe, wykonane z różnego rodzaju materiału i nawiązywały do tradycji Bożego Narodzenia. Komisja konkursowa  wyróżniała I ,II, III miejsca oraz wyróżnienia. Biorące udział w konkursie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Rodzicom i dzieciom dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy pomysłowości.

Miejsce I  – Szymon Obajtek gr.0 „B”
Miejsce II – Dagmara Chorągwicka gr. 0 „B”
Miejce III  – Anabella Kuczaj  oraz Igor Bednarz gr.0 „A”

Wyróżnienia otrzymali:

gr. 0 „ A” – Julia Kowalczyk, Stanisław Kamiński, Jakub Mikołajczyk

gr. 0 „ B”-  Martyna Palac, Paweł Jarosik, Dariusz Wątor, Wojciech Kamiński, Wojciech Dawiec, Maciej Kaim, Milena Kołodziejczyk, Bartłomiej Kubik, Karol Malarz, Patrycja Wąchała, Justyna Wojtyczka,

red. Anna Babuśka
Agnieszka Wąchała