styczeń 29

Wyróżnienia w XXI Dziecięcym Festiwalu Kolędowym „Kolędować każdy może”

??????????W sobotę, 20.01.18 r., odbył się XXI Dziecięcy Festiwal Kolędowy „Kolędować każdy może”. Zadaniem każdego uczestnika było wykonanie kolędy lub pastorałki, która miała ścisły związek z ideą Świąt Bożego Narodzenia. Wśród śpiewających z Nowosądeczczyzny znalazły się także nasze uczennice, które otrzymały wyróżnienia. Pierwszą z nich jest Wiktoria Kuczaj, uczennica kl. II, która zaśpiewała bardzo odważnie i czysto kolędę Złota Jerozolima i biedne Betlejem. Kolejne wyróżnienie wyśpiewały w duecie dziewczyny z kl. VII, Julia Ogiela i Magdalena Kapłoniak, prezentując kolędę Gdy się rodziłeś Panie. Wielkie brawa i nagrody były ukoronowaniem zaangażowania i pracy jaką włożyły uczennice naszej szkoły w przygotowanie utworów. Ponieważ konkurencja była bardzo duża, poziom występów wysoki, tym bardziej cieszymy się z nagród. Gratulujemy!

red. Katarzyna Wojtyczka

Posted 29 stycznia 2018 by Natalia in category Uncategorized