marzec 27

Dzień Otwarty w przedszkolu

DSCF0157W dniu 23 marca 2018 roku w naszej szkole odbył się „Dzień Otwarty” w oddziale przedszkolnym. Na początku spotkania Pani Dyrektor Jadwiga Baran – Stożek przywitała wszystkich miłymi słowami oraz zapoznała przybyłych gości z ofertą naszego przedszkola. Dzieci, które uczęszczają do tutejszego przedszkola pod kierunkiem wychowawców przygotowały program słowno – muzyczny pt: „Gdzie jest wiosna?”. Podczas tego dnia dzieci, które jeszcze nie uczęszczają do przedszkola, w towarzystwie rodziców mogły zapoznać się wyposażeniem sal i placem zabaw. Uczestniczyły również w ciekawych zabawach integracyjnych, zajęciach plastycznych na których wykonywali przepiękne motyle z bibuły. Przy wesołych tanecznych zabawach muzycznych i ruchowych widać było radość w oczkach dzieci. W czasie tego miłego spotkania, każdy mógł poczęstować się pysznymi ciasteczkami oraz soczkami przygotowanymi przez panią Dyrektor. Później nastąpiła najmilsza część dla dzieci – możliwość pobawienia się zabawkami. Radości nie było końca. Chłopcy konstruowali z klocków budowle, jeździli samochodami. Dziewczynki bawiły się lalkami, wózkami, przyrządzały „potrawy” w przedszkolnej kuchni.

Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych gości – dzieci oraz ich rodziców i dziadków – był to mile spędzony czas.

red. Anna Babuśka,
Agnieszka Wąchała