marzec 28

Jezus żyje – zmartwychwstał!

??????????Z  okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych Uczniowie naszej szkoły wprowadzili nas w nastrój Triduum Paschalnego Jezusa Chrystusa.Program artystyczny  –  scenkę pt: Zmartwychwstanie – przygotowali i przedstaw ili uczniowie klasy piątej, a dzieci ze scholii parafialnej śpiewały i grały pieśni wielkanocne. Scenkę pt.: Zmartwychwstanie – w środę 28 marca 2018 roku – obejrzeli Pani Dyrektor, Nauczyciele, Pracownicy, Rodzice i Uczniowie naszej szkoły. Przedstawienie Wszystkim się bardzo podobało.

Po zakończonej akademii – przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Kacper Adamczyk w imieniu wszystkich Uczniów złożył  – Wszystkim obecnym na Sali – życzenia świąteczne. Pani Dyrektor dziękując Uczniom i Opiekunom za wspaniały występ, także złożyła Wszystkim życzenia z okazji zbliżających się i przeżywanych świąt Wielkanocnych.

red. s. Elżbieta Ciebiera

Posted 28 marca 2018 by Natalia in category Uncategorized