Czerwiec 27

Za trud, za cierpliwość, za uśmiech… DZIĘKUJEMY!

??????????W piątek 22 czerwca 2018 r. nastał długo oczekiwany przez wszystkich uczniów dzień – koniec roku szkolnego. Uroczystość rozpoczęliśmy w kościele, gdzie o godz. 9.00 została odprawiona msza święta. Celebrował ją proboszcz tutejszej parafii O. Piotr Głód. Dziękowaliśmy za miniony czas pracy i prosiliśmy o radosne wakacje. Następnie udaliśmy się do szkoły. Dyrektor Jadwiga Baran-Stożek powitała zebranych gości, wśród których znaleźli się między innymi O. Piotr Głód oraz rodzice uczniów naszej szkoły. Następnie uczniowie klasy 4 zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym podsumowali miniony rok szkolny, porównując go do metafory ogrodu, w którym się czeka na coś ważnego, w którym się doświadcza codzienności, w którym można coś sadzić i zbierać… |
Gdy przyszedł czas na odbiór świadectw i wyróżnień, wszystkich ogarnęło podekscytowanie. Pani Dyrektor gratulowała najzdolniejszym uczniom i ich rodzicom. Nagród było wiele! Najpierw wystąpili uczniowie z klas 1-3, którzy zostali nagrodzeni kolorowymi książeczkami za całoroczną pracę. Następnie na środek poproszono uczniów kl. 4-7, którzy zdobyli świadectwa z czerwonym paskiem. Wszyscy otrzymali piękne nagrody książkowe.
Zrobiono także pamiątkowe zdjęcia, które na pewno znajdą swoje miejsce w Kronice Szkoły. Na ręce rodziców wyróżnionych uczniów z klas trzecich trafiły Listy Gratulacyjne wręczone osobiście przez Panią Dyrektor. Nie zapomniano również o podziękowaniach dla osób przyjaznych szkole, które wspierały działalność placówki i na które zawsze można było liczyć. Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie udali się z wychowawcami do klas. Otrzymali z ich rąk świadectwa oraz życzenia wesołych i bezpiecznych wakacji.

red. Natalia Kuziel

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 27 czerwca 2018 by Natalia in category Uncategorized