Wrzesień 10

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

??????????Rozpoczęcie nowego roku szkolnego to bardzo ważny dzień w życiu każdego ucznia. Po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej znów rozbrzmiał w naszych uszach dzwonek, wzywający do nauki. 3 września wielu uczniów przybyło do szkoły z optymistycznym nastawieniem oraz zapałem do pracy. Uroczystość rozpoczęła się, jak co roku, o godz. 9:00 Mszą Św. w kościele parafialnym, celebrowaną przez o. proboszcza Piotra Głoda. Po zakończonym nabożeństwie uczniowie wraz z rodzicami oraz nauczycielami spotkali się na sali gimnastycznej, aby wspólnie obejrzeć przygotowaną przez młodzież część artystyczną oraz posłuchać, co nowego czeka nas w tym roku szkolnym. W dalszej części spotkania pani dyrektor Jadwiga Baran-Stożek oficjalnie powitała wszystkich zgromadzonych, a w szczególności tych, którzy po raz pierwszy rozpoczynają swoją przygodę z nauką w naszej placówce. Podkreśliła, że ten rok stawia przed całą społecznością szkolną nowe wyzwania i musimy dołożyć wszelkich starań, by stworzyć w szkole przyjazny klimat, oparty na zasadach wzajemnego szacunku oraz kształcić wśród wychowanków młode umysły. Po oficjalnych wystąpieniach wszyscy uczniowie spotkali się w swoich klasach z wychowawcami. W tym roku szkolnym życzymy wszystkim uczniom, ale także rodzicom i nauczycielom, wielu sukcesów i satysfakcji.

red. Paulina Bielin

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 10 września 2018 by Natalia in category Uncategorized