Październik 27

Jan Paweł II – Promieniowanie Ojcostwa

???????????????????????????????Z okazji liturgicznego wspomnienia św. Jan Paweł II, które przypada 22 października – w naszej szkole 23 X 2018 roku – odbył się apel poświęcony św. Janowi Pawłowi II. Montaż słowno – muzyczny przygotowali i prezentowali uczniowie klasy VI, a Schola dziecięca śpiewała ulubione piosenki o św. Janie Pawle. Scenariusz pt: Jan Paweł II – Promieniowanie Ojcostwa – obejrzeli Pani Dyrektor, Nauczyciele, Pracownicy i Uczniowie naszej szkoły. W tym dniu odwiedził nas również Ojciec Proboszcz – o. Piotr Głód i wręczył nagrody uczniom za udział i zakwalifikowanie się do Etapu Rejonowego w Konkursie Biblijnym Z Dobrą Nowiną przez życie z Ewangelii św. Jana

red. S. Elżbieta Ciebiera

Galeria zdjęć

 


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 27 października 2018 by Natalia in category Uncategorized