Październik 30

Wycieczka do sali zabaw „Nibylandia”

20181017_100842W środę, 17października dzieci z oddziału przedszkolnego (gr. 0A i 0B) radośnie spędziły czas w sali zabaw „Nibylandia” w Łącku. Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie poprzez wspólną zabawę, rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji przestrzennej. Miłe wrażenie zrobiła na nas pani, która przywitała naszą grupę i zapoznała nas z zasadami panującymi w sali. Dzieci mogły skorzystać z licznych tuneli, labiryntu, zjeżdżalni i basenu z piłeczkami. Przedszkolaki korzystały także z mini pojazdów, koników, sznurkowej karuzeli, budowały obiekty z dużych klocków oraz korzystały z wielu innych atrakcji.  Niezwykłą atrakcją okazały się kolorowe warsztaty edukacyjne malowanie na tkaninie. Dzieci wykonały piękne malowidła na podkoszulku, a następnie upamiętnione zostały na fotografii.

Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika malucha, w którym można było odpocząć i nabrać sił przy wspólnym stole ze smakołykami i soczkami. Po dwugodzinnych aktywnych zabawach ruchowych pobyt dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji dzieci pożegnały się z tym bajkowym miejscem i wróciły do przedszkola.

red. Agnieszka Wąchała

Galeria zdjęć

 

 

 

 

 

 

 

 


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 30 października 2018 by Natalia in category Uncategorized